2017 Yılında Piyasayı Sallayacak Nokia'lar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

2017 Yılında Piyasayı Sallayacak Nokia’lar

tarafından 27 Kasım 2016 Pazar

 

2017 Yılında Piyasayı Sallayacak Nokia’lar

2017 Piyasaya çıkacak Yeni Nokia telefonları ile ilgili her geçen gün piyasada bir haber ve tüyo ortaya çıkıyor. Bu gerçekten Nokia’nın isim hakkı sahibi olan ve Nokia telefonları üretecek olan bu konuda parmağı olup olmadığına emin olamadığımız HMD Global ‘ın Nokia telefonları piyasaya hazırlayışında zekice bir strateji.
nokia-telefon
Bilindiği üzere Nokia isim hakkı daha evvel Microsoft firmasının elindeydi. Nokia Lumia telefonlarla piyasaya çıkan Microsoft beklediği ilgiyi bulamamış ve piyasada tutunacak şekilde gelişememişti. Ardından Nokia isminin ve Nokia adı altına üretilecek tüm cihazları isim hakkını HMD Global şirketine 10 yıllığına satma basiretsizliğini gösterdi. HMD Global, piyasanın Nokia telefonlara hayranlığının farkında olarak 2017 yılında dev bir adımla yeni nesil Nokia telefonlarla piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Bu arada yeni Nokia telefonlar hakkında da magazin gibi dedikodular piyasaya yayılıyor. Tüm söylentilerin ötesinde gerçek şu ki 2017 yılında tüm piyasaları altüst edecek bir Nokia Telefon bizi bekliyor. Bu konuda en net olarak bilinen tek gerçek bu Nokia cihazının adının D1C olduğudur. Nokia aşığı Finlandiyalı şirket HMD Global Mobil Teknoloji Dünya Kongresinde yeni Nokia D1C cihazı tanıtacak. Kongreye katılması kesin gözüyle bakılıyor. Mobile World Congress 2017 yılında düzenlenecek olan uluslararası bir kongre. Bu kongrede her şirket, kendi ürünü ve yeni teknolojisini tanıtmak, beğeni ve taktir toplamak amacında. Bu kongre neticesinde olur alan ve olumlu görüşlerin yoğunlaştığı telefonların piyasada tutunması daha kolay oluyor. Ayrıca halka arzı bulunan telefon üreticisi cihazların borsa değerleri de artıyor. Sayfamızda konu ile ilgili gelişmeleri takip edebilirsiniz. Yeni Nokia D1C telefonlarının yanında tablet ya da başka cihazların da olup olmayacağı bilinmemekte. Yeni Nokia D1C telefonları için piyasada dolaşan söylentilere göre 5.2 ila 5.5 inç boyutunda olacağı. Çözünürlüğünün 2K olacağı. Yeni nesil cihazların tercih ettiği Snapdragon 820 işlemcisini kullanacağı biliniyor. Ayrıca Bildiğimiz o harika Carl Zeiss lense sahip bir arka kamerayla piyasaya çıkacağı duyuldu. Ayrıca Nokia Suya dayanıklı metal kasayı tercih edecek. Görünüşe göre Nokia 2017 yılında piyasayı sallayacak gibi görünüyor. Gelişmeleri sizlere iletmeye devam edeceğiz. Bizleri takip edin.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons