Akıllı Telefonlarda En Pahalı Ülkelerden Biriyiz | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Akıllı Telefonlarda En Pahalı Ülkelerden Biriyiz

tarafından 3 Ağustos 2016 Çarşamba

 

Akıllı Telefonda Ülkemiz

Neredeyse Dünyada En Pahalı Akıllı Telefon Fiyatları Olan Ülkeyiz

Her geçen gün ucuzlaması gerekirken artan fiyatlarıyla gündeme gelen pahalı akıllı telefonlar daha da mı zamlanacak? Dünyada akıllı telefonları kullanma sırasında en önde gelen ülkelerden biriyiz. Bundan daha önemlisi dünyada gümrük vergisi ve benzeri vergiler gibi akıllı telefonlardan en çok vergi alan ülkede biziz. Bu akıllı telefon kullanımını engellemek yerine her geçen gün tetikliyor. Kimi insanların ihtiyaç dolaysıyla kimi insanların ise kapitalist sistemin dayatmasıyla aldığı akıllı telefonlar gireceğimiz ayda daha da pahalı olacak. Nerdeyse akıllı telefon, tablet gibi elektronik cihazlara 43 vergi ödüyoruz. Gelişen teknolojimizde akıllı telefon fiyatlarının kullanımı yaygınlaştırılmak adına ucuzlatılması gerekirken tam tersi bide yeni zamlarla sarsılıyoruz.

Nihat Zeybekçi Açıkladı Zam Yolu Göründü

Ülkemizin en büyük problemlerinden olan zam ve vergiler gün geçtikçe yetmezmiş gibi her gün artıyor. Akıllı telefon, tablet gibi elektronik cihaz fiyatlarına yine mi zam? Vergilerle dünyadaki en pahalı akıllı telefonları kullandığımız yetmezmiş gibi geçen günlerde açıklama yapan Nihat Zeybekçi akıllı telefon fiyatlarına birde ilave gümrük vergisinin ekleneceğini söyledi. Bilgisayar, telefon ve tabletler gibi elektronik cihazlara uygulanacak bu vergiler bu bir ay da yürürlüğe gireceği ifade edildi. Zeybekçi alınan önlemlerin arttırılacağını ve sıklaştırılacağını da söyledi. Bu ifade yerli malı telefonları kullanımı tetiklese de yinede istediği telefonları insanlara aldırmayacaktır.

Etiketler:

Toplam 1 Yorum Var

  1. zeynep akdağ dedi ki:

    hiçte güzel deyil ama ortadaki çok güzel

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons