Akıllı Telefonlarda GPRS Özelliği | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Akıllı Telefonlarda GPRS Özelliği

tarafından 23 Ağustos 2016 Salı

 

Akıllı Telefonlarda GPRS Özelliği

Akıllı telefonlar gün geçtikçe mini bir bilgisayar haline gelmektedir. Bu telefonlar aracılığı ile birçok işlem yapmak mümkündür. Özellikle son dönemde piyasaya sürülen telefonlarda yeni denebilecek birçok özelik vardır. Bazı telefonlar su geçirmez olarak üretilir. Bu telefonlar ile su altında fotoğraf ya da video çekebilirsiniz. Bu sayede deniz altı güzelliklerinin farkına varabilirsiniz. Cep telefonlarına eklenen gprs özelliği son derece dikkat çekmektedir. Hatta bazı uygulamalar aracılığıyla numara üstünden kişi de izleyebilirsiniz.

Akıllı Telefonlarda Fiyat Dengesi

Akıllı telefonlar genel olarak markalarına bakılarak fiyatlandırılır. Özellikle apple şirketine ait olan telefonlar son derece pahalı olmaktadır. Bunun sebebi bu telefonların kendilerin özgün bir işletim sisteminin olmasıdır. Eğer bu marka bir telefon almak istiyorsanız dört sene önce üretilen bir model için bile en az bin TL ödemeniz gerekecektir. Eğer daha ucuz bir telefon almak istiyorsanız android bir telefon alabilirsiniz. Bu sayede hem sanal alemde özgürce hareket edebilir hem de cebinizi fazla zorlamamış olursunuz.

Android Telefonlar

Android telefonların markaları çok çeşitlidir. Apple ve Windows şirketleri haricindeki her şirket android işletim sistemini kullanmaktadır. Bu sistem internet üzerinde tam olarak özgürlük sağlamaktadır. Yani bu işletim sistemine sahip olan telefonlarda her siteye girebilir ve her türlü içeriği istediğiniz internet sitelerinden indirebilirsiniz. Bu da sizin için iyi bir özellik olacaktır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons