Alibaba Meizu ile Akıllı Telefon Pazarına Giriş Yapıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Alibaba Meizu ile Akıllı Telefon Pazarına Giriş Yapıyor

Ufuk Atılgan
tarafından 10 Şubat 2015 Salı
Son günlerin popüler alışveriş sitesi Alibaba, akıllı telefon pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Alibaba, Meizu hisselerini satın alıyor.
 

Online alışveriş sitesi Alibaba, ülkemizde de geçtiğimiz günlerde giriş yapan Meizu’nun hisselerini satın alıyor. Çinli akıllı telefon üreticisine 590 milyon dolarlık yatırım yapan Alibaba, mobil işletim sistemini de kuvvetlendirmek istiyor.

Akıllı telefon pazarından hakettiği payını almak isteyen Meizu, yapılan anlaşma ile hedeflerini daha da yükseltmeye başlıyor.

İki firmanın arasında yapılan anlaşmaya göre Alibaba, online alışveriş, mobil internet ve mobil işletim sistemi gibi sektörlerde Meizu’ya destek verecek.

Alibaba, pazar payında düşüş yaşayan işletim sistemi Yun OS’u da destekleyerek Meizu akıllı telefonları online olarak mağazada satışa sunup, yeni müşterilerin kazanılmasını sağlayacak.

Meizu ve Alibaba’nın ilk anlaşması 2014 yılında Yun OS işletim sistemi kullanan Meizu MX4 modeli ile olmuştu. Bakalım bu sefer Alibaba ile Meizu arasındaki yapılan bu anlaşma Amazon sitesine nasıl yansıyacak?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons