ANDROİD CİHAZLAR NASIL İLK GÜN Kİ GİBİ OLUR | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

ANDROİD CİHAZLAR NASIL İLK GÜN Kİ GİBİ OLUR

tarafından 31 Ağustos 2016 Çarşamba

 

ANDROİD CİHAZLAR NASIL İLK GÜN Kİ GİBİ OLUR?

 

Android-Cihazlar-Nasıl-İlk-Günkü-Gibi-Olur

Android telefonlara gereğinden fazla uygulama yükleyince cihaz yavaşlamaya ve stabil arayüzünü kaybetmeye başlamaktadır. Kullanıcılar bir süre sonra ufak boyutta ki bir uygulamayı bile çalıştırırken hatta dosyalara girerken bile kasmalar ve sorunlar yaşayabilmektedirler. Cihazlarının ilk gün ki gibi olmasını isterler. Ancak bunun uzak olduğunu düşünürler. Size bunun mümkün olduğunu söylesem? Android cihazların yavaşlaması yüklenen uygulamaların arkada bıraktığı kırıntılardır. Tıpkı insan gibidir. Yaşadığı bir olayın hatırasını sürekli aklında tutmasını örnek gösterebiliriz. Android cihazlarda akıllarında eski dosyaların kalıntılarını bırakır ve sistem yoğunlaştıkça yoğunlaşır. Yoğunluğun sebebi tabi ki de eski uygulamalar yani kaldırdığınız ve şuan yüklü uygulamaların arkada çalıştırdıkları uygulamalar ve dosyalar olabilir.

Telefonu eski haline getirmenin en başarılı adımlarından birisi Android cihazınıza format atmak yani Fabrika Ayarlarına Geri Döndürmektir. Android Cihazlar Nasıl Fabrika Ayarlarına Döndürülür? Öncelikle cihazınız da ki önemli dosya ve bilgileri yedeklemeyi unutmayın. Format ile birlikte bunların kaybolma ihtimali yüksektir. Yedekleme işlemini yaptığınızı farz ederek ten android cihazları fabrika ayarlarına döndürmek için gerekli adımları anlatmaya başlıyorum. -Menü’ye girin. -Ayarlara girin. -Ardından Gizlilik sekmesine girin. -Son olarak ta Fabrika Ayarlarını Sıfırla seçeneğine basın. Bundan sonrasını Android cihazınız halledecektir. Cihazınız kapanacaktır, merak etmeyin. Cihaz açılınca cihazı kurun ve Android cihazınızı kullanmaya başlayın.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons