ANDROİD CİHAZLARDA SİLİNEN DOSYAYI GERİ GETİRME İŞLEMİ NASIL YAPILIR | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

ANDROİD CİHAZLARDA SİLİNEN DOSYAYI GERİ GETİRME İŞLEMİ NASIL YAPILIR

tarafından 30 Ağustos 2016 Salı

 

ANDROİD CİHAZLARDA SİLİNEN DOSYAYI GERİ GETİRME İŞLEMİ NASIL YAPILIR

 

 

Android-Cihazlarda-Silinen-Dosyaları Geri-Getirme-İşlemi

Hemen hemen herkesin başına gelir bu. Android cihazımız ile uğraşırken birden bir bakmışız ki resimlerden birkaçı silinmiş. Ya da ufak çocuklar resimlerinizi veya dosyalarınızı siler. Silinen dosyaları silmek için çok uğraşsak ta en sonunda pes edip giden gitti deriz. Aslında silinen Android dosyaları geri getirilebilir. Çünkü dosyalar tamamen silinmiyor. Geride artıkları kalıyor. Bu artıklar ile dosyanızı geri getirebilirsiniz. Bu nasıl mı olacak? Android’de Silinen Dosyaları Nasıl Geri Getirilir?

Android cihazlarda silinen dosyaları geri getirmek mümkün ama sadece cihazınızın kendi uygulamaları ile yetersizdir. Bu işlem için bir uygulama indirmeniz gerekecektir. Ayrıca silinen klasöre herhangi bir yükleme yapmayın. Çünkü yeni yapılan yükleme eski yüklemenin üstüne yapılacağı için eski yükleme tamamen silinecektir. Android’de Silinen Dosyaları Bilgisayar İle Geri Getirme Nasıl Yapılır?

Bu işlem için öncelikle birkaç program ve bilgisayar gerekecektir. Bilgisayarınıza “7-Data Recovery Suite” adlı programı Android cihazınıza “7-Data Android” adlı programı yüklemeniz gerekiyor. Programlar ücretsizdir. İşleme geçmeden önce Android cihazınızda ‘Hata Ayıklama Modunu’ açın. Telefonunuzu bilgisayara bağlayın ve programları çalıştırın. Bulmak istediğiniz dosyanın konumunu seçin ve işlemi gerçekleştirin. Android’de Silinen Dosyaları Android İle Geri Getirme Nasıl Yapılır?

Android ile dosyayı geri getirmek isteyenler de uygulama indirmeleri gerekecektir. Google Play Store üzerinden “Undelete Beta” isimli uygulamayı indirerek ya da farklı bir geri getirme uygulaması kullanarak dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Bu uygulamaların kullanımı çok kolaydır. Dosyalarınız büyük ihtimal geri gelecektir. “Android’de Silinen Dosyaları Geri Getirme” adlı makale araştırılarak yazılmaktadır. Bu yüzden sitemiz cihazınızda oluşabilecek herhangi bir sorundan kesinlike sorumlu değildir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons