Cep Bilgisayarı Telefonlar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Cep Bilgisayarı Telefonlar

tarafından 7 Ağustos 2016 Pazar

 

Teknoloji Çağı

Artık telefonlar hayatımızın tamimiyle içindeler. Peki, telefonlarla neler yapabiliriz diye sıralayacak olursa aslında o kadar çok ki. Bir bilgisayardan bile daha fazlasını yapabiliyoruz artık. Eski büyük bilgisayarları minik bir telefona sığdırabiliyorlar artık. Banka işlemlerinden alışverişe, en iyi oyunlardan yazarlığa, en sevdiğiniz kitaplar dahi artık cebimizde yani telefonumuzda.  2 binli yıllara girdiğimizde insanlık mükemmel bir çağ yakaladı; teknoloji çağı. Daha 10 yıl öncesinde bilgisayar birçok eve yeni girmeye başlarken hatta televizyonlar bire rengini yeni alıyorken şimdi telefonlarda en kaliteli ekranları görmemiz mümkün. Hatta yeni araştırmalarla artık kan tahlilleri bile verilebilecek bu cep bilgisayarları telefonlarda.

Bin bir İşlemler

Artık telefon aracılığıyla her türlü işlem mümkün olurken, hem zaman hem de güçten tasarruf eder olduk. Birkaç basit işlemle telefonlardan para alıp gönderme, ihtiyacımız olan alışverişleri yapma, eğitim, yönetim aklınıza gelebilecek birçok şeyi basit adımlarla yapar olduk.  Eğlence dünyası da ayrı bir durum aslında cep bilgisayarı telefonlarda.

Şarj Sorunu

Oyun olsun, konuşma, mesajlaşma olsun çeşitli paylaşım siteleri olsun insanları telefona bağımlı hale getirdi.  Cep bilgisayarlar telefonların şarj sıkıntısı da bunun yanında kaçınılmaz sonumuz oldu. Kablolara bağlı bir şekilde yaşayan insanlar görür olduk. Şarj aletleri sürekli telefonuna takılı, piriz başlarında nöbet tutarken.  Bazı firmalar bunun için çalışmasını sürdürürken hatta bazı buluşlara imzasını atarken kesin olarak bu problemi çözebilen bir teknoloji henüz gelişmedi. Yalnız eminiz ki bunu dört gözle bekleyen bir dünya var. Kablolu hayattan kurtulmayı bekleyen.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons