Galaxy Note III ve Xperia Z1 Honami'nin Çıkış Tarihleri Netleşti | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Galaxy Note III ve Xperia Z1 Honami’nin Çıkış Tarihleri Netleşti

Can Devecioğlu
tarafından 1 Eylül 2013 Pazar
Android cephesindeki rekabet hızla devam ediyor. Xperia Z1 Honami ve Galaxy Note III'ün piyasaya çıkış tarihi resmen netleşti.
 

Sonbahar yaklaşırken, firmalar bombalarını patlatmaya hazırlanıyor. 4 Eylül tarihinde Sony ve Samsung’un en güncel modellerini tanıtacak. İngiltere’de yer alan Three isimli operatörden sızdırılan görselden açıkça anlaşılacağı üzere Galaxy Note 3 ve Xperia Z1 yani Honami olarak bilinen cihazın piyasaya çıkış tarihleri belli oldu.

Sony’nin büyük başarı elde eden Xperia Z modelinden sonra kamera odaklı 4K çekim yapabilen modeli Xperia Z1 hakkında bir süredir çeşitli dedikodular ortaya çıkıyor. Honami kod adıyla tanınan cihaz 4 Eylül’de Sony tarafından resmen tanıtılacak. Cihazın satış tarihi ise 24 Eylül olarak belirtiliyor.

Diğer yandan Samsung’un yine oldukça beğenilen serisi Note’un 3. nesil cihazı olan Galaxy Note III’ün de 4 Eylül’de tanıtılacağını ve 16 Eylül’de satışa çıkacağını görüyoruz. Galaxy Note 3 modelinin ilk 4 milyonluk üretiminde Snapdragon 800 işlemci kullanılacak. İkinci 4 milyonluk sevkiyatta ise Samsung’un kendi 8 çekirdekli işlemcisi Exynos 5 Octa bulunacak.

Android cephesinde son dönemde iyice kafa kafaya gelen Sony ve Samsung’un bu denli yakın tarihlerde iki yeni model çıkarması, iki firma arasındaki gerginliği ne denli arttıracak, önümüzdeki günlerde göreceğiz.

4K çekim yapabilen Xperia Z1 mi yoksa dev ekranı ile dikkat çeken Galaxy Note III mü?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons