General Mobile 4G | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

General Mobile 4G

tarafından 16 Temmuz 2016 Cumartesi

 

General Mobile 4G

General Mobile 4G General Mobile ailesine katılan son üründür. Telefon ülkemizde de satışa çıkmış ve General Mobile şirketinin daha önceden çıkarmış olduğu telefonlar gibi çok satılmaya başlamıştır. Bunun sebebi şüphesiz ki öncelikli olarak fiyatıdır. 699 TL gibi akıllı telefon piyasasını sarsacak bir fiyata sahip olan son General Mobile telefonu öncekilerden daha şık ve güzel bir yapıya sahiptir. İlk telefon kadar ince olmasa da inceliğiyle de ön plana çıkar.

General Mobile 4G Fiyatı

General Mobile telefon şirketi genellikle ürünlerini fiyat-performans eşiğinde en yüksek noktada satışa sumaktadır. Eğer general mobile telefonları kadar özellikli olan başka bir markada telefon almaya kalkarsanız ödeyeceğiniz tutar en az iki katına çıkacaktır. Bu sebeple bu telefonlar her zaman için tüketici dostudur ve son derece uygun fiyatlıdır. General Mobile şirketinin piyasaya sürdüğü son telefon ise 699 TL gibi çarpıcı bir sebeple satılmaktadır. Bu sebeple tüketicinin en çok tercih ettiği telefonlardan biri olmayı başarmıştır.

General Mobile Telefonları İyi mi?

Piyasadaki en ucuz telefon markalarından biri olan General Mobile tüketicinin aklına kalite konusunda bazı sorular getirmektedir. Bir ürünün fiyatının ucuz olması o ürünün kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Dolayısıyla General Mobile telefonları da son derece kullanışlı ve kalitelidir. Eğer bu marka bir telefon almayı düşünüyorsanız güvenerek bu satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons