General Mobile Telefonları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

General Mobile Telefonları

tarafından 15 Ekim 2016 Cumartesi

 

General Mobile Telefonları

Yaklaşık 2 sene önce General Mobile şirketi, Discovery isimli yeni model bir telefon piyasaya sürdü. Sistem özellikleri bakımından gayet kullanışlı ve hızlı olan bu telefon, ücretinin de makul olmasıyla çok sık ilgi görmüştü. General Mobile’nin ürettiği ilk telefon Discovery, hızlı ve sağlam olmasına karşın iç düzenekleri pek de göze batmamıştı. Özelliğine ve fiyatının cazipliğine bakarak alınan Discovery model telefonların çoğunda, belirli sorunlar meydana gelmişti. Kamera da dahil olmak üzere tüm sistemlerin ana karta sabit olmasıyla beraber büyük sıkıntılar meydana gelmişti. Özellikle şarj soketi konusunda büyük sıkıntı yaşanırken, kamerada yaşanan bir sorun yüzünden de telefon ana kartının komple yenilenmesi gerekiyordu. İlk seriden kısa süre sonra yeni serilere kapılarını açan General Mobile şirketi, yeni telefonlarda gerçekten güzel düzenekler kurdu.

İlk seriden akıla takılanlar yüzünden bazı kullanıcılar ise hala tereddütlü. Ucuz ve güzel özelliklere sahip olan General Mobile telefonları, yeni serileri de hızla tüketmeye başladı. Birçok kullanıcının aklında ise, ‘’Hangi serisini almalıyım?’’ sorusu var. General Mobile Telefonları’nın Hangi Serilerini Almalıyız, Nelere Dikkat Etmeliyiz? General Mobile telefonları arasından şuana kadar üretilen en iyi seri Discovery Elite ve GM5 Plus serileridir. Geçmişteki üretimlerine nazaran daha gelişmiş sisteme sahip olan bu iki seri, ilk serideki gibi problemler çıkarmıyor. Discovery Elite ve GM5 Plus serilerinin piyasa değeri ise 1000TL civarında. Bu Serilerin Özellikleri Nedir? General Mobile GM5 Plus, çift sim kartını destekliyor.

Aynı zamanda dört renk seçeneğine de sahip. Renk seçimi arasında ise, 20TL’lik bir fark meydana gelebiliyor. 32GB seçeneği bulunan GM5 Plus’un kameraları da kullanıcılar için ilgi çekici. Hem ön kamerası hem de arka kamerası 13 MP’lik bir çözünürlüğe sahip. Son dönemlerde ortaya çıkan 4.5G hız teknolojisini de içerisinde barındıran GM5 Plus, 3GB Ram desteğine sahip. General Mobile Discovery Elite ise, hafıza bakımından 32GB’ye kadar çıkabiliyor. Bağlantı olarak 3G kullanılan Elite, 16MP kamera çözünürlüğünden oluşuyor. Fiyatları bakımından iki cihazın da birbirine benzemesi, kullanıcıları telefonların özelliklerine yönlendirebiliyor. Özellikler bakımından daha üst sisteme sahip olan GM5 Plus, Elite öncesinde düşünülebilir.

General Mobile, Başka Seri Çıkaracak Mı? İlk çıkan seride oluşan sıkıntılar nedeniyle başka seri çıkarma ihtiyacı duyan General Mobile şirketi, bu serilerin üstüne herhangi bir tanıtım veya açıklamada bulunmadı. Bu İki Seride, Donma Sorunu Yaşanıyor Mu? General Mobile GM5 Plus ve Discovery Elite telefonları, ilk alındığı andan itibaren donma, ısınma gibi sorunlarla sizleri yüz yüze bırakmıyor. Telefonu kısa süre kullandıktan sonra yeni oluşan sistem güncelleştirmeleri sebebiyle, donmalar yaşanabilir. Donma, ısınma ve şarjın çabuk bitmesi gibi şikayetler ile karşı karşıya kalmamak için, telefonunuzun sistemini güncelleştirmeyebilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons