İphone 6 nın Üzerine Galyum Döktüler | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İphone 6 nın Üzerine Galyum Döktüler

tarafından 3 Temmuz 2016 Pazar

 

iPhone 6’nın Üzerine Galyum Döktüler!

Youtube kanalları olarak iPhone modeli telefonlara çeşitli işkenceler yaparak nam sahibi olan kişiler, yaptıkları işkencelere bir yenisini daha eklediler. TechRax ekibi işkence adına son derece uçuk fikirlere sahip olan bir ekip.  Şimdi ise yeni işkencelerini iPhone 6 üzerine denemiş bulunuyorlar. Galyumun ne olduğuna gelirsek doğada saf bir şekilde olmayan ancak kolay bir biçimde elde edilen bir elementtir.

İnsan Derisine Bir Zararı Yok!

Galyumun ilginç özelliklerinden birisi de insan tenine temasa geçtiği anda zarar vermeden erimesidir. Bu demek oluyor ki sıvı gümüş halinde olan insan tenine deyince fiziksel olarak eriyor.iPhone 6’ya yapılan dayanıklılık testi nedir? Bu bilgiyi de sizlere aktardıktan sonra yapılan bu dayanıklılık testine geçiyoruz. Bu ekip, işkence testine ilk olarak iPhone 6’yı bıçakla çizerek başlıyor. Her yerini çizdikten sonra ise galyum dolu olan bir plastik şişeyi telefonun arka kısmına boşaltıyorlar. Galyumu telefonun her yerine iyice bulaştırdıktan sonra kısa bir süreliğine erime işleminin gerçekleşmesini bekliyorlar.

iPhone 6’yı Param Parça Etti!

Bütün bu işlemlerden sonra galyum kuruyor ve en sonunda galyumun cihaz üzerinden temizlenmesi sonunda telefonun başına gelenler görülüyor. iPhone 6 galyum testinden başarılı çıktı mı? İnsan derisi ile temasa geçtiği anda zarar vermeden yok olan bu element, iPhone 6’nın kapak kısmının paramparça olmasına sebep oluyor. Cihazın bataryası ile işlemci kısmına kadar her şeyin ortaya çıkmasına neden olan galyum testinin videosunu da internetten araştırarak izleyebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons