Meizu MX5 Görselleri Sızdırıldı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Meizu MX5 Görselleri Sızdırıldı

Ufuk Atılgan
tarafından 28 Mayıs 2015 Perşembe
MX5'e ait olduğu söylenen görseller sızdırıldı. Görseller şimdiye kadar çıkan MX5'e ait olduğu söylenen görsellerden oldukça farklı gözüküyor.
 

Şubat ayında Türkiye pazarına giriş yapan Çin’in telefon üreticisi Meizu, MX4 ve MX4 Pro modelleri ile pek çok kullanıcının beğenisini toplamayı başarmıştı. MX4 ve MX4 Pro ile yakalanan büyük başarının ardından ise firmanın yeni amiral gemi modeli MX5 ile ilgili pek çok haber ve görsel sızdırılmıştı.

Ancak geçtiğimiz günlerde sızan MX5 görselleri ile birlikte, bugüne kadar sızdırılan görsellerin sahte ve asılsız olduğu ortaya çıktı.

Görsellere bakıldığı zaman cihazın yan çerçeve kısımlarını tamamen kaldırdığını görebiliyoruz. Diğer modellerde alt tarafta yer alan yuvarlak tuştan vazgeçilerek Samsung cihazlarından alışkın olduğumuz bir benzer tuşa geçiş yapıldığı da görülüyor.

Meizu’nun MX5’i resmi olarak hangi tarihte tanıtacağı ise henüz bilinmiyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons