Nexus 5'in En Net Fotoğrafı Ortaya Çıktı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Nexus 5’in En Net Fotoğrafı Ortaya Çıktı

Can Devecioğlu
tarafından 1 Ekim 2013 Salı
FCC sertifikasyonu sonrasında basına sızan fotoğraflarda tam olarak belli olmayan Nexus 5'in arka yüzeyine ait en net fotoğraf ortaya çıktı.
 

Google’ın bir sonraki nesil akıllı telefonu Nexus 5’in yeni bir fotoğrafı ortaya çıktı. Geçtiğimiz haftalarda Nexus 5′in İlk Fotoğrafları Basına Sızdı başlığında yer verdiğimiz Nexus 5’in bu fotoğrafı, MacRumors forumlarında paylaşıldı. Ancak kısa bir süre sonra da kaldırıldı.

Nexus 5 hakkında daha önce ortaya çıkan fotoğraflar FCC Onayı sırasında çekilmiş ve çok net olmayan fotoğraflardı. Yukarıdaki görselde ise Nexus 5’in arka yüzeyi oldukça net bir şekilde görünüyor. Paylaşan kullanıcı tarafından Nexus 7’nin arka tarafına benzetilen bu yüzey ve cihazın hemen hemen her özelliği hakkında olumlu yorumlar yapılmış durumda. Ekran konusunda ise pek iddialı olmayan cümleler yer alıyor.

Android 4.4 Kit Kat sürümüyle piyasaya çıkacak olan Nexus 5, önümüzdeki haftalarda resmiyet kazanacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons