OnePlus 2 Tanıtım Tarihi Duyuruldu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

OnePlus 2 Tanıtım Tarihi Duyuruldu

Ufuk Atılgan
tarafından 28 Mayıs 2015 Perşembe
Çinli Vivo firmasının Android telefon üretme fikrini yaratan OnePlus markası yeni modeli OnePlus 2'nin tanıtım tarihini duyurdu.
 

Üretici firmalar sürekli olarak kendi markalarının fiyat değerlerini düşürmeden farklı bir marka adı altında müşterilerine ulaşmak istiyorlar. Çinli firma OnePlus’da bu tür firmalara en iyi örnekler arasındadır.

Oppo ve Vivo firmalarının sahibi olan BBK, Oppo ve Vivo’nun fiyat değerlerini değiştirmemek için OnePlus One’ı geçtiğimiz yıl piyasaya sunmuştu. Ancak telefona sahip olabilmek için davetiyeye sahip olmanız gerekiyordu.

OnePlus One büyük bir başarı yakalayarak yılın en iyi telefonu sıralamasında en üst sıralarda yer alıyordu. Başarılı olmasının sebepleri arasında ise uygun fiyatlı olması yer alıyordu.

Bugün ise OnePlus resmi Twitter hesabı üzerinden OnePlus 2’nin 1 Haziran tarihinde tanıtılacağı duyuruldu. OnePlus 2’nin ilk modeli kadar büyük bir başarı yakalaması bekleniyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons