Oppo Çerçevesiz Telefon ile Geliyor! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Oppo Çerçevesiz Telefon ile Geliyor!

Arman Emyan
tarafından 25 Mart 2015 Çarşamba
Çin'in yükselmeye devam eden markası Oppo'dan fazlasıyla iddialı bir model geliyor. Sızıntılara göre Oppo çerçevesiz bir telefon üzerinde çalışıyor.
 

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ile birlikte akıllı telefonların tasarımları da köklü değişikliklere uğramaya başladı. Tasarımın bütünlüğüne gölge düşüren çerçeveler de bu bağlamda giderek daha ince bir hal almaya başlıyor.

İlk olarak LG G2 modeli ile tanıştığımız ince çerçeveli telefonların sayısı giderek artmaya devam ediyor. Bu konuda sıkı bir hamle de Çin’li Oppo’dan gelmek üzere. Oppo’nun neredeyse çerçevesiz olan telefonu ortaya çıktı.

Leaksfly adlı Twitter kullanıcısının paylaştığı görsellere göre, 5.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacağı düşünülen cihazın tasarımı da fazlasıyla ince olacak.

Görsel içerisinde henüz isim ve teknik özellikler konusunda herhangi bir ayrıntı yer almıyor. Fakat tasarımı ile pek çok kullanıcının ilgisini çekeceği düşünülen cihazın yeni nesil amiral gemi modelleri ile büyük bir rekabete girmesi bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons