Piyasadaki En İyi Akıllı Cihazlar | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Piyasadaki En İyi Akıllı Cihazlar

tarafından 18 Şubat 2017 Cumartesi

 

Piyasadaki En İyi Akıllı Cihazlar

Gün geçtikçe telefonlarımız kullanılmaz hale gelebiliyor. Kapağı aşınan, sistemi çöken ve kırılan telefonlar sebebiyle yeni telefon almaya ihtiyaç duyuyoruz. Telefon almak isterken sıkı bir araştırma yapıyoruz ve aklımızdaki telefonun da farklı farklı alanlardaki fiyatlarına göz atıyoruz. Fiyatı cazip gelen telefonların kalitesi, pek de umduğumuz gibi çıkmayabiliyor. Bazı telefonların da fiyatı yüksek olsa da, telefonu alıyoruz ve yine de telefondan istediğimiz performans izlenimini yakalayamıyoruz. Piyasadaki  ‘’En İyi Akıllı Cihazlar’’ kategorisindeki cihazlara göz atacağız. MOTO G4 Adından fazla söz edilmeyen Motorola, yepyeni bir cihaz ile piyasaya tekrar dönüş yaptı. G4 serisiyle başarılı bir performans yakalayan Motorola, yeni seri hakkında pek de olumsuz yorumlar almadı.

G4 serisinin 5.5 inç ekran alanı bulunuyor. Aynı zamanda 16GB depolama alanı barındıran G4, 2GB Ram ve 3000mAh gücünde batarya kapasitesine sahip. Bu özelliklere göre de cihazın fiyatı oldukça uygun. LG G5 LG, geçtiğimiz günlerde G4 serisinin işlemcisi konusunda sıkıntılar yaşamıştı. Anakart ve işlemci konusunda problemleri göğüsleyen LG, G5 serisini de piyasaya sürdü. Diğer serilere göre ekranı biraz daha dar olan G5’in ekran kapasitesi 5.3 inç boyutunda. 32GB depolama alanı bulunan G5, 4GB Ram kapasitesine ve 2800mAh gücünde bataryaya sahip. Samsung Galaxy Note 5 Samsung, Galaxy Note serisinde en çok 5. Seriye özen gösterdi. Gösterdiği özenin karşılığını fazlasıyla alan Samsung, ortaya başarılı bir cihaz çıkardı.

Note 5 serisinin 5.7 inç ekran kapasitesi var. Aynı zamanda 3000mAh batarya gücüne ve 32GB depolama kapasitesine sahip. LG V20 LG, V10 serisini başarılı bir şekilde piyasaya sürmüştü. LG V10 telefonlarda sevilen ve tutulan özelliklerden birisi de kamera çekimiydi. Oldukça kaliteli bir kameraya sahip olan V10’un üzerine LG, V20 serisini de piyasaya sürdü. LG V20’nin 5.7 inç ekran boyutu var. 64GB depolama kapasitesine sahip olan V20’nin 4GB Ram gücü ve 3200mAh’lık batarya gücü de göz önüne gelen özelliklerden sadece birkaçı. Huawei Mate 9 Huawei, Mate 9 serisiyle başarılı bir seri yakaladı. Huawei Mate 9’un ilgi çeken özelliklerinden birisi de 5.9 inç ekran boyutuna sahip olması.

Özellikle film izlerken veya oyun oynarken kullanıcılar rahatlıkla Mate 9’u tercih edebilir. Ayrıca Mate 9’un 4GB Ram kapasitesi ve 64GB dahili depolama kapasitesi bulunuyor. OnePlus 3T Adını çok duymadığımız OnePlus, 3T serisiyle birlikte muazzam bir cihaz üretmiş. 3T serisinde 64GB depolama birimi ve 6GB Ram kapasitesi yer alıyor. 5.5 inç ekran kapasitesine sahip olan 3T, 3400mAh batarya gücüne sahip. Telefonu oyun oynamak veya film izlemek için almak isteyen kullanıcılar, rahatlıkla alabilirler. OnePlus 3T, bu özelliklere göre çok uygun fiyata satılıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons