TCL, Alcatel OneTouch Idol4’ü Tanıtmaya Hazırlanıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

TCL, Alcatel OneTouch Idol4’ü Tanıtmaya Hazırlanıyor

Tufan Yıldız
tarafından 23 Aralık 2015 Çarşamba
Çin merkezli firma, dünyanın yaklaşık 150 ülkesinde TCL çatısı altında ürettiği telefonları farklı markalar ile satışa sunuyor. Ülkemizde Vodafone ile yaptığı işbirliği ile Vodafone Smart adı altında telefonları satılan TCL, dünya üzerinde 75 bin çalışan ve 21 üretim üssüne sahip.
 

Son yıllarda teknolojik anlamda oldukça ilerleme kaydeden Çin, büyük firmaları bünyesinde barındırıyor. Bunlardan bir tanesi olan TCL, ürettiği buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, klima ve küçük ev aletlerinin ardından, mobil alanında da dünyanın en önemli markalarından biri halini almış durumda.

Çin merkezli firma, dünyanın yaklaşık 150 ülkesinde TCL çatısı altında ürettiği telefonları farklı markalar ile satışa sunuyor. Ülkemizde Vodafone ile yaptığı işbirliği ile Vodafone Smart adı altında telefonları satılan TCL, dünya üzerinde 75 bin çalışan ve 21 üretim üssüne sahip. Çin’in üretim gücü düşünüldüğünde, büyümeye devam edecek görünüyor.

Özellikle Çin dışında bulunan pazarlara Alcatel Onetouch markası ile hitap eden firma, akıllı telefonun yanında tablet ve giyilebilir cihazlarla çıtayı yükseltme hedefinde. Alcatel Onetouch bünyesinde gençlerin beğenisini kazanmak için yenilikçi tasarımsal ve yazılımsal atılımlar yapıyor.

Alcatel Onetouch’un tabiri yerindeyse göz bebeği olan Idol3, büyük beğeni kazanmıştı. Firmadan sızan bilgilere göre, Şubat ayında Barcelona’da yapılacak olan “Dünya Mobil Kongresi”, firmanın yeni ürünü Idol4’ü tanıtmak için bulunmaz bir fırsat olacak. TCL, yeni modeli Idol4 ile çıtayı yükseltip premium segmentte yer almak istiyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons