Yaşlılar İçin Akıllı Telefon Fujitsu Raku Raku Satışa Sunuluyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yaşlılar İçin Akıllı Telefon Fujitsu Raku Raku Satışa Sunuluyor

Can Devecioğlu
tarafından 20 Şubat 2013 Çarşamba
Cep telefonu sektöründe pek ismi anılmayan Fujitsu, yaşlılar için ürettiği Raku Raku isimli akıllı telefonu Fransa'da satışa çıkarıyor.
 

Yaklaşık 2 ay önce Japonya’da duyurulan yaşlılar için tasarlanmış akıllı telefon Fujitsu Raku Raku, Japonya dışındaki pazara adım atıyor. Raku Raku SmartPhone F-12D ismiyle anılan Fujitsu’nun akıllı telefonuna ilk olarak Fujitsu’dan Yaşlılara Özel Telefon Raku Raku başlığında yer vermiştik.

Orange isimli operatör tarafından Fransa’da satışına başlanacak olan Raku Raku, Fransa’da Stylistic S01 ismiyle satışa çıkacak. 4 inç ekran boyutuna ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemine sahip olan Fujitsu Raku Raku’nun 800 x 480 ekran çözünürlüğü, 1.4 GHz Qualcomm marka tek çekirdek işlemcisi bulunan cihaz, akıllıcı ve oldukça kullanışlı tasarlanmış arayüzü ile, görmekte zorluk çeken ve telefonu sadece telefon olarak kullanacak olan kullanıcılara yönelik bir ürün. 4GB dahili hafıza ve microSD kart yuvası ile arttırabilir depolama alanına sahip olan cihazda 8 megapiksel arda ve VGA çözünürlükte ön kamera bulunuyor. Bluetooth ve Wi-fi gibi özellikleri de bulunan cihazın içerisinde yer alan 1800 mAh gücündeki batarya, oldukça uzun bir pil ömrü vaad ediyor.

Cihazın satış fiyatıyla ilgili bir bilgi verilmemiş durumda. Fransa’da pazardaki şansını deneyecek olan Raku Raku, eğer başarı elde ederse başka pazarlara da sunulacak. Konforlu ve kolay kullanıma sahip sloganıyla satışa çıkacak olan Raku Raku’nun beyaz, gri ve siyah renk seçenekleri göze çarpıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons