Corning'den Yeni Ekran Koruma Teknolojisi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Corning’den Yeni Ekran Koruma Teknolojisi

Arman Emyan
tarafından 9 Şubat 2015 Pazartesi
Ekran koruma teknolojileri üzerinde çalışan Corning, yeni bir ürün için çalışmalarına başlıyor. Corning'in güçlü ekranı ile ilgili detaylar haberimizde.
 

Ekran koruma üzerine çeşitli projeler yürüten Corning, hedeflerini büyütüyor. Corning’in yeni projesi yine uygun fiyata güçlü ekran koruması sağlayacak olan bir ürüne benziyor.

Samsung, LG, HTC ve daha birçok teknoloji devi markaya Gorilla Glass ekran koruma teknolojisi sağlayan Corning, bu sefer projesi ile adından fazla söz ettirecek gibi gözüküyor.

Gorilla Glass ekranlar çizilme konusunda yeterli dayanıklılığı sağlayamıyordu. Safir ekranlar da çizilme sorunu olmamasına rağmen, düşme ve darbe durumunda Gorilla Glass’a göre daha kolay kırılıyordu.

Corning, bu sorunların önüne geçebilmek için Safir ekranın çizilmez yapısı ile Gorilla Glass’ın kırılmayan dayanıklı yapısını birleştirmeyi hedefliyor.

Projenin ürünleri Safir ekranlara daha göre uygun fiyatlı satışa sunulacak ve büyük markaların tamamının bu ekranları cihazlarında kullanması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons