Dot View Kılıfları Renklenmeye Başlıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Dot View Kılıfları Renklenmeye Başlıyor

Arman Emyan
tarafından 2 Şubat 2015 Pazartesi
HTC'nin çok tutulan akıllı kılıfı Dot View'in renk seçenekleri artmaya devam ediyor. One M9 ile birlikte kılıfa 2 yeni renk seçeneğinin daha geleceği duyuruldu.
 

Akıllı telefonlar artık her insanın cebine girmiş durumda. Oldukça yüksek meblağlar ödeyerek satın aldığımız bu telefonları korumak ise bizim elimde. Hal böyle olunca firmalar akıllı telefonlar için koruyucu kılıflarını artık birbirleriyle yarış halinde üretiyorlar.

Akıllı telefonunuz için satın alacağınız kılıflar kadar artık daha çeşitli sıra dışı tasarımlara sahip kılıflar da satın alabiliyorsunuz. Kullanımın daha kolay hale getirilmesi amaçlanan akıllı kılıflar ise bunlardan en yenileri olarak ön plana çıkıyor.

Samsung S View, LG Quick Window ve Circle ile başlayan bu akıllı kılıf furyasına HTC’de geçtiğimiz yıl One M8 modelini tanıtırken Dot View kılıfı ile katılmıştı.

Kısa süre içinde geniş kitlelere yayılan Dot View kılıfların yakın bir tarih içinde One M9 modelinin tanıtılmasıyla birlikte iki yeni renk seçeneği daha tanıtılacak. Sarı ve turkuaz renkleri artık Dot View seçenekleri arasında yerini alacak.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons