Swatch Akıllı Saat Üretecek! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Swatch Akıllı Saat Üretecek!

Arman Emyan
tarafından 8 Şubat 2015 Pazar
Popüler saat markası olan İsviçre'li Swatch, akıllı saat üretmeye başladı. Swatch, güçlü performans sunacak akıllı saati ile teknoloji devlerine rakip olmaya hazırlanıyor.
 

Dünya üzerindeki lider konumdaki markalardan olan Swatch, önceki dönemlerde üretmeyi düşünmediği akıllı saatleri üretmeyi düşündüğünü ve çalışmalarına başladığını belirterek teknoloji devlerine rakip olmaya hazırlandığını açıkladı.

Akıllı saatleri yalnızca geçici bir heves olarak gören Swatch yetkilileri, önümüzdeki üç ay içerisinde Swatch’un akıllı saat modellerini görebileceğimizi söyledi.

Windows Phone ve Android ile uyumlu olarak çalışacağı söylenen Swatch akıllı saatlerin şimdilik hangi markanın işletim sistemini kullanacağı ise bilinmiyor. Geçtiğimiz günlerde Firefox işletim sistemli akıllı saatlerin geleceğinin duyurulması ile birlikte farklı işletim sistemlerinin bu tür saatler üzerinde kullanılabileceğini gördüğümüzden dolayı Swatch’un da saatlerinde bu tür bir girişim yapabileceği ve Firefox OS kullanabileceği gündemde.

Swatch’un Apple ile anlaşamadığı ve yalnızca Android ile Windows Phone destekli saatler üreteceğini açıklamasının sebebi ise Apple’In Nisan ayında Apple Watch’u piyasaya süreceği gibi gözüküyor.


Toplam 1 Yorum Var

  1. hakan hakan dedi ki:

    Bu tür bir saat yıllardır var ilk bu tarz saati COOKOO çıkarttı, diğer taraftan Cogito da şarj gerektirmeyen bir akıllı saat, yeni bir şey değil ki…

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons