Android 5.1 Lollipop Bildirim Merkezi Sızdı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Android 5.1 Lollipop Bildirim Merkezi Sızdı

Ufuk Atılgan
tarafından 23 Şubat 2015 Pazartesi
Google'In yeni Android güncellemesi hakkında yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Yeni sızıntı ile birlikte Android'in Bildirim Merkezi ortaya çıktı.
 

Google’ın yakın tarih içerisinde piyasaya çıkartacağı Android 5.1 Lollipop güncellemesi hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. İlk olarak Android One projesinde hakkındaki dedikodular ortaya çıkmaya başlayan Android 5.1 Lollipop’un Bildirim Merkezi sızmış oldu.

Saat animasyonunun değişeceği sızıntısı da ortaya çıkan yeni güncellemenin bildirim merkezi eski ile kıyaslandığı zaman daha özgürlükçü bir yapıya sahip gibi gözüküyor. Android 5.0 Lollipop ile kullanıcıların yaşadığı sıkıntıların büyük ölçüde önüne geçilmiş durumda.

Android 5.1 Lollipop ile Wi-Fi ve Bluetooth gibi sık kullanılan özelliklerin kısayolları ekleniyor. Özellik sayesinde bildirim merkezinden ayarlar menüsüne yönlendirilmeden Wi-Fi ve Bluetooth cihazlarını görüntüleyebilecek ve bağlantı kurabileceksiniz.

Kısıtlı sayıda kullanıcının deneyebiildiği Android 5.1 Lollipop güncellemesinin yakın tarihte stabil performanslı bir sürümünün son kullanıcıya ulaştırılması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons