Android İçin En İyi Bilim Kurgu Oyunları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Android İçin En İyi Bilim Kurgu Oyunları

tarafından 7 Eylül 2016 Çarşamba

 

Android İçin En İyi Bilim Kurgu Oyunları

 

android-icin-en-iyi-bilim-kurgu-oyunlari

Günümüzde Android üzerinden oynanan oyunların ne kadar çok fazla ilgi uyandırdığını, kullanıcılar tarafından çok fazla sevildiğini hatırlatmak isteriz. Android oyunlarında geliştirilen birden fazla oyun kişilerde oyun bağımlılığı yapmaktadır. Bu nedenle bu oyunların en yeni sürümlerinin neler olduğunu merak ederiz. Bilim kurgu oyunlarında isteklerin son zamanlar arttığını görmekteyiz. Eskiden en çok bilgisayarlarda oynan benzer oyunları şimdi insanlar elinin altında olmakta, pratik bir şekilde oynanmayı sürdürmektedir.

Hepimiz biliriz ki akıllı telefonlarda var olan oyunların her zaman dikkat çeken bir özelliği, cazip gelen bir çekiciliği bulunmaktadır. Belki bilgisayarın başında olsak bu kadar fazla oynama hissiyatını kendimizde bulmazdık. Fakat telefon el altında olunca, oyunda dikkat çekince bu ister istemez ilgi alanımıza giriyor, oyuna kapılma derecemizi artıyor. Şimdi sizler için derlediğimiz birkaç en iyi bilim kurgu hakkında genel bilgileri sizlere aksedeceğiz.

• Star Wars Commander: Stratejik özelliği ile bize en iyi sunumu yapan, en zengin görsel ve karakter özellikleri ile oyun alanımızı genişleten bir aksiyon oyunudur. Üstelik bu oyun 7 bilim kurgu oyunları sırasında en üst sıralarda, çok fazla tercih edilen bir oyun türüdür. Hem aksiyon dolu hem de size karşı karşıya savaşma gücünü veren bir savaş oyunudur.

• Last Horizon: Bu oyunda macerada maceraya atlayacağı nız eğlence dolu bir aksiyon oyunu ile karşılaşmaktasınız. Eğer maceraları seviyorum sonuna kadar mücadele edebilirim diyorsanız bu oyun tam size göre bir oyundur.

• Lifeline: Bu oyunda benzersiz bir fark yaratıp rakiplerinizi geçmeye çalışıp oynadığınız eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Dikkat edin bu oyun sizde bağımlılık yaratabilir. En çok sevilen bilim kurgu oyunlarının içinde yer almaktadır. Sizlerde Android oyunlarını keşfederek eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons