Android için Skype Güncellemesi Geldi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Android için Skype Güncellemesi Geldi

Ufuk Atılgan
tarafından 11 Şubat 2015 Çarşamba
Skype uygulamasının Android platformlardaki sürümü yeni bir güncelleme aldı. Güncelleme ile ilgili detaylar haberimizde.
 

İletişim programları arasında artık en fazla tercih edilen uygulamalar arasında olan Skype yeni bir güncelleme daha aldı. Skype’ın yeni aldığı bu güncelleme ile birlikte kullanıcılar artık online ve offline fotoğraf paylaşımı yapabilecekler.

Skype’ta bir kullanıcıya eskiden fotoğraf ya da dosya göndermek istediğiniz zaman kullanıcının online olması gerekiyordu. Skype for Android’in en güncel sürümü olan Skype 5.2’de ise artık arkadaşlarınız ile fotoğraf paylaşmak için arkadaşlarınızın online olmasını beklemeyeceksiniz.

Skype 5.2 ile birlikte arkadaşlarınız offline durumdayken onlara fotoğraf gönderebileceksiniz. Arkadaşınız online olduğu zaman göndermiş olduğunuz fotoğrafa ulaşabilecek. Fotoğraf gönderebilmek için ayrıca sizin de online olmanıza artık gerek yok.

Picture in Picture View özelliği ile de artık mobil platform üzerindeyken görüntülü konuşma yaparken bir yandan diğer uygulamalar arasında da gezebileceksiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons