Android Korsana Çözüm Üretiyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Android Korsana Çözüm Üretiyor

Arman Emyan
tarafından 10 Şubat 2015 Salı
Google Play Store içinde yer alan Today Calendar isimli takvim uygulaması korsan kullananların önüne geçmeye başlıyor.
 

Android işletim sistemi, açık kaynak kodlu olduğu için kullanıcıların üzerinde çeşitli değişiklikler yapmasına imkan tanıyor. Bu sebeple korsana bir nevi davetiye çıkartan işletim sistemine korsan uygulamalar kolay bir şekilde yüklenebiliyor.

Google Play Store’da yer alan Today Calendar ile artık korsan uygulamaları ortadan kaldırmak için yeni bir yöntem izleniyor. Uygulama, Android cihaza korsan uygulama indirenlere enteresan bir sürpriz sunuyor.

Jack Underwood’un geliştirdiği ve korsanı önlemek için savaştığı bu uygulama takvim etkinlikleri arasına korsan konusunda yüzlerce etkinlik ekliyor. Eklenen bu etkinlikler gün içinde size uyarı olarak çıkarak kendisini gösteriyor.

Yüklenen uygulamadaki bu uyarıları ortadan kaldırmak için henüz bir yol bulunmuyor. Materyal tasarımı ile geliştirilen ve sunulan Today Calendar uygulamasının ücreti ise 14.99 TL.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons