Android M'in Adı Ne Olacak? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Android M’in Adı Ne Olacak?

Arman Emyan
tarafından 16 Ağustos 2015 Pazar
Google firmasının yeni işletim sistemi Android M, Mayıs ayında karşımıza çıkmıştı. Yayınlanan yeni video ile birlikte ise Android M'in adının ne olacağına ilişkin ufak noktalar yer alıyor.
 

Google’ın popüler işletim sistemi Android, Mayıs ayında düzenlenen I/O etkinliğinde Android M olarak tanıtılmıştı. Ekim ve Kasım aylarında tanıtılacak yeni Nexus modellerinde ise Android M işletim sistemi yer alacak.

Yeni gelen bilgilere göre 5.2 sürüm numarası ile piyasaya çıkacak olan Android M’in hangi isim ile piyasaya çıkacağı hala bilinmiyor. Fakat Googles Nat ve Lo tarafından gelen yeni bir video ile Android M’in isminin yakında açıklanacağı vurgulanıyor.

Videoda Android Cupcake ile başlayan sürümler şarkılar eşliğinde tanıtılırken, M harfine sıra geldiğinde Marsmallows, Milkshake, Muffin, Maple Syrup, Marpizan ve Moon Pie gibi isimler sıralanıyor.

Videonun sonunda ise Android M’in ismi olabilecek seçenekler sıralanıyor ve doğru cevabın önümüzdeki haftalarda açıklanacağı belirtiliyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons