En Hızlı 10 Android Telefonu Merak Ediyor musunuz? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

En Hızlı 10 Android Telefonu Merak Ediyor musunuz?

Tufan Yıldız
tarafından 25 Temmuz 2014 Cuma
2014'ün ikinci çeyreğinde piyasaya çıkan en iyi akıllı telefonları performans testine sokan AnTuTu Benchmark, en hızlı 10 Android akıllı telefonun listesini yayınladı. Detaylar haberimizin devamında.
 

Akıllı telefon pazarında ürünlerin tasarımlarından ziyade cihazlar performanslarıylada kullanıcıların ilgisini çekiyor. Kimi kullanıcılar telefonları tasarımlarına göre seçerken kimi kullanıcılarda performansı ön planda tutarak tercih yapıyor. AnTuTu Benchmark’ı bilmeyen yoktur. AnTuTu Benchmark, Android akıllı telefonların performanslarını test ederek puan veren popüler bir uygulamaladır.

AnTuTu Benchmark, 2014 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya çıkan akıllı telefonları benchmark testine sokarak en hızlı 10 telefonun listesini yayınladı. Listenin başında teknoloji devi Samsung’un amiral gemi modeli Galaxy Note 3’ün yer aldığı dikkatleri çekiyor. Huawei Honor 6 ikincilikte yer alırken, Samsung’un yüksek satış rakamlarına sahip olan Galaxy S5’inde 5. sırada yer aldığını belirtmekte fayda var. Sözü fazla uzatmadan sizleri AntuTu Benchmark’a göre en hızlı 10 telefonun listesiyle baş başa bırakalım.

antutu best 10 fast phone


Toplam 2 Yorum Var

  1. okan özcan dedi ki:

    galaxy s5in 5.sırada olması beni sasırttı

  2. Ukash dedi ki:

    Kesinlikle NOTE3, böyle bir çözünürlük görmedim. Fotoğraf kalitesi paha biçilemez.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons