En İyi Android Kamera Uygulamaları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

En İyi Android Kamera Uygulamaları

Burak Umur
tarafından 22 Kasım 2013 Cuma
Artık daha güzel fotoğraflar çekebileceğiniz uygulamaları sizler için derledik.
 

Akıllı Telefon kullanıcıları için artık sadece kameralar yetersiz kalıyor.Android telefon sahipleri daha çok özellik istiyor.Bunları sağlayan bir çok yazılım var.Sizin için en iyi  Android kamera uygulamalarını bir arada topladık.Özel efektler ile Facebook , İnstagram gibi sosyal ağlara layık fotoğraflar çekebilirsiniz.
Camera Zoom FX ($2.89)

Çekim öncesi zamanlayıcı , cihazınızın desteklemesi durumunda saniye de 10 fotoğraf çekebilme özelliği, Odaklanma modları ile güzel bir uygulamadır.

techgriff camera fx

Camera MX

Hem ücretsiz olması hemde gelişmiş özelliklere sahip olması kullanıcılar tarafından tercih edilmesindeki en büyük etkendir.Fotoğraflarınızı çekmeden önce canlı kamerada efeklendirebilir ve nasıl sonuçlar alacağınızı görebilirsiniz.20’den fazla gerçek zamanlı  efekte sahiptir.Yavaş açılan kamera uygulamalarına karşı hızlı başlatma tuşuyla da bir adım öne çıkıyor.

camera mx

Camera Awesome (2.99)

İphone kamera uygulamasının android sürümüde bizlerle, çekim yaparken ve sosyal ağlarda paylaşımlarda kolaylık sağlayan bir uygulama, Samsung Galaxy S3, S4, Galaxy Nexus, Note 2, Note 3, Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 , Nexus 10, Sony Xperia Z, HTC One, Motorola Droid Razr, Motorola MotoX modellerini destekliyor.

Camera_Awesome

ProCapture ( 3.99 )

ProCapture Odak ayarları beyaz dengeleri,panorama çekimleri ve ince ayarlar yapabileceğiniz bir uygulamadır.Size özel ayarlar sunan çoklu çekim modlarıyla meraklıları için cezbedici bir ücretli uygulamadır.

ProCapture

Camera 2 (3.21)

JFDP Labs  Camera 2 uygulaması kullanıcılara gerçek zamanlı özel efektleri ile fotoğraf çekmede yardımcınız olacak.İsterseniz mevcut fotoğraflarınıza da  efektler uygulayabilirsiniz. Efektler gruplar halinde düzenlenmiş ve  istenilen sonucu daha güzel elde etmek için ayrıntılı ayarları ile kullanabilirsiniz .

camera2

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons