Facebook Hello Android Sürümü Yayınlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook Hello Android Sürümü Yayınlandı

Arman Emyan
tarafından 25 Nisan 2015 Cumartesi
Facebook'un Android platformu için sunduğu uygulaması, gelişmiş bir rehber kullanımı sunuyor. Hello ile arayan kişinin kim olduğunu öğrenebiliyorsunuz.
 

Dünya üzerindeki en büyük sosyal ağ sitesi Facebook, her gün çeşitli yenilikler ve uygulamalar ile karşımıza geliyor. Geçtiğimiz günlerde Facebook Messenger uygulamasının Web sürümünü çıkartan Facebook hemen ardından Like Box adlı yenilenen beğeni kutusunu duyurmuştu.

2015 yılının ilk çeyreğine ait mali raporların yayınlanmasının ardından ise yeni bir uygulama daha sunuldu. Facebook’un Hello adlı uygulaması, arayan kişiler hakkında detaylı bilgi verebilen, kişi engelleme ve hızlı arama gibi özelliklere sahip.

Facebook hesabınız üzerinden giriş yapabildiğiniz uygulama, rehberinizde kayıtlı olmayan kişilerin de kim olduğunu size gösterebiliyor. Fakat arayan kişinin numarasının Facebook hesabına ekli olması gerekiyor.

İstenmeyen numaraları engelleme özelliğini de sunmakta olan Facebook Hello şimdilik ABD, Brezilya ve Nijerya için kullanılabilir durumda. İlerleyen günlerde Türkiye’de de uygulamanın kullanılması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons