Mortal Kombat X Android'e Geldi! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Mortal Kombat X Android’e Geldi!

Arman Emyan
tarafından 24 Nisan 2015 Cuma
Mortal Kombat serisinin son oyunu olan Mortal Kombat X, iOS platformundaki sürümü ile mobil dünyaya giriş yapmıştı. Oyunun Android sürümü de çıktı.
 

Efsane dövüş oyunu serisi Mortal Kombat, yeni oyunu Mortal Kombat X ile başarılı satış rakamları elde etmeye devam ediyor. PC ve konsol sürümleri ile piyasaya sürülen Mortal Kombat X’in geçtiğimiz günlerde iOS sürümü de çıkmıştı.

İki hafta kadar önce iOS için çıkan Mortal Kombat X, Android kullanıcılarını bir hayli kızdırmıştı. Warner Bros’un geliştirdiği oyun iki haftalık sürenin ardından nihayet Android platformuna gelerek kullanıcıları sevindirmeyi başardı.

Fakat Mortal Kombat X, ülkemizdeki Android kullanıcıları için henüz piyasaya sunulmuş durumda değil. 3v3 takımlar halinde oynayabildiğiniz oyun, Warner Bros şirketinin bir diğer oyunu olan Injustice: Gods Among Us oyununu andırıyor.

Mortal Kombat evreninin biraz daha gelişmiş bir halini görebileceğiniz yapımın Windows Phone platformuna ne zaman geleceği hakkında ise kesin bir bilgi bulunmuyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons