Periscope Android Sürümü Yayınlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Periscope Android Sürümü Yayınlandı

Arman Emyan
tarafından 27 Mayıs 2015 Çarşamba
Twitter platformunun canlı yayın uygulaması Periscope sonunda Android platformu için geldi.
 

Popüler sosyal ağ sitesi Twitter geçtiğimiz günlerde kullanıcılarının canlı yayın yapabilmelerini sağlayacak uygulaması olan Periscope’u iOS platformu için yayınlamıştı. 10 günlük kısa bir süre içerisinde 1 milyon kullanıcıya ulaşan Periscope nihayet Android kullanıcıları için de yayınlandı.

Android kullanıcılarının uzun bir süredir beklediği Periscope artık Google Play’de indirilebilir şekilde yer alıyor. Android 4.4 KitKat ve üzeri sisteminiz var ise Periscope uygulamasını Google Play Store’dan indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Periscope’un canlı yayın imkanı tanımasının ise ilerleyen günlerde telif hakları yüzünden çeşitli engellere takılabileceği haberleri giderek artmaya devam ediyor. Film yapım şirketlerinin dava açmaya hazırlandığı söylentileri doğru çıkarsa ilerleyen dönemlerde uygulamanın başı büyük bir belaya girebilir.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons