Play Store Görünümü Yenileniyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Play Store Görünümü Yenileniyor

Ufuk Atılgan
tarafından 21 Şubat 2015 Cumartesi
Google'ın Android uygulamaları mağazası Play Store'un Web tasarımı yakın bir tarih içerisinde değişime uğrayacak. Tasarım ile birlikte birtakım uygulamaların da ön plana çıkması bekleniyor.
 

Google, son olarak Android platformunda yer alan uygulamaları ve servisleri materyal tasarım için yeniden tasarlamıştı. Android’in uygulama mağazası olan Play Store’da bu düzenlemeden nasibini alarak yeniden güncellenmişti.

Play Store’un Android sürümündeki bu büyük değişiklik Web versiyonuna da yansımıştı. Gelen son haberlere göre, Play Store’un Web versiyonu yeni bir güncelleme daha almaya hazırlanıyor.

Mağaza içindeki “Benzer Uygulamalar” bölümü mevcut tasarım ile uygulamaların alt bölümünde yer alıyor. Gelecek olan tasarım ile uygulamalar bölümü Sağ tarafa taşınacak. Böylelikle kullanıcılar benzer uygulamalara daha pratik bir şekilde ulaşabilecekler.

İddialara göre yalnızca Full HD ekranlarda aktif hale gelecek olan bu yeniliğin yakın zamanda hayatımıza giriş yapması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons