Son Zamanların En İyi Android Oyunları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Son Zamanların En İyi Android Oyunları

tarafından 31 Ağustos 2016 Çarşamba

 

Son Zamanların En İyi Android Oyunları

 

Son-Zamanların-En-İyi-Android-Oyunları

Android telefon alan insanlarımız, doğal olarak telefonlarında oyun oynamak istiyorlar. Denemek için yükledikleri oyunları hemen sıkılarak geri siliyorlar. İnternette fenomen olan oyunlar gibi, Android telefonlarda da fenomen olan birçok oyun var. Hatta bazen, gece yatmayıp sabaha kadar bu oyunları oynayan insanları da sıkça görmek mümkün. Peki hangi Android oyunları zaman geçirmemizi sağlar? Tüm dünyada oynanan Candy Crush Saga adlı şeker patlatma oyunu bulunuyor. ‘’Candy’’ İngilizce şeker anlamına gelir ve oyunun amacını bu isimle hemen hemen anlayabiliriz. Oyunumuzun amacı aynı renkteki ve şekildeki şekerleri yan yana veya alt alta getirerek patlatmak. Oldukça basit görünen bu oyun süreli ve aşırı dikkat içeriyor. Çoğu insanımız bu oyuna büyük dakikalar harcıyor ve diğer arkadaşlarına da sosyal medya aracılığıyla oyuna başlama davetiyesi gönderiyor.

Bir diğer zaman geçirmelik oyunumuz da ‘’HayDay’’. HayDay oyunumuzda kendimize ait bir çiftlik satın alıyoruz. Satın aldığımız çiftliğimizde belirli bir kısımlara tarlalarımızı oluşturuyoruz ve ekim biçim yapabiliyoruz. Ayrıca oyun içerisinde çiftlik hayvanları da bulunuyor. 7’den 70’e her yaş için uygun olan bu oyun, bağımlılık yapabiliyor. Diğer bir oyunumuz ise Temple Run oyunu. ‘’Run’’ koşma anlamına geliyor ve oyun boyunca arkamızdaki tehlikelere karşı koşmamız gerekiyor. Koşu esnasında önümüzde de uçurumlar oluyor ve sağa sola dönüşleri zamanlı yapmak zorundayız. Koşu sırasında önümüzde bulunan altınlardan ne kadar fazla alabilirsek o kadar çok puanımız oluyor ve başka karakterler de satın alabiliyoruz. Son olarak Fruit Ninja oyununu örnek göstereceğiz. Yüklediğimiz oyunda çeşitli meyveler yukarı doğru fırlatılıyor ve onları parmak hamlelerimiz ile hızlıca kesmek zorundayız. Meyve düşürmemeye özen göstererek, sağlam hamleler ile puan toplamamız gerekiyor. Android telefonunuzla nasıl zaman geçireceğinizi düşünüyorsanız, bu dört oyunu mutlaka tavsiye ediyoruz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons