İOS Oyun Tavsiyeleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İOS Oyun Tavsiyeleri

Tufan Yıldız
tarafından 20 Aralık 2015 Pazar
Canı sıkılanların sıkça baş vurduğu zaman geçirecek oyun arama sevdası için bu yazımızda, iOS Cihazlarınız için Birbirinden Harika 3 Oyunu Tanıtacağız.
 

İOS Oyun Tavsiyeleri

 

Bu yazımızda, iOS Cihazlarınız için Birbirinden Harika 3 Oyunu Tanıtacağız.

 

1 – ZoidTrip

zoidtrip

zoidtripTek parmağınızla oynayabileceğiniz bir oyun,
 Arthur Guibert tarafından oluşturulmuş. Oyundaki amacımız; sağa sola çarpmadan, üçgen şeklindeki kahramanımızı mümkün olduğunca uzağa götürmek. Kahramanımız, ekrana her tıklayışımızda yönünü değiştirmekte. Anlayacağınız, kahramanımızı düz götürmek için bile, ekrana eşit aralıklarla tıklanması gerekiyor. Direkt açıp oynayabileceğimiz bu oyunda, arka plan rengi sürekli otomatik olarak değişiyor. Bu sayede oyun, sizin sürekli aynı rengi görerek sıkılmanızı önlüyor. Oyunda aştığınız duvar sayısı skorunuzu yaratırken, belirli olan skorlara ulaştıkça kahramanımızın yüzünde değişim yapabiliyoruz. Yaptığımız skorları facebook ve twitterda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

2 – Feed’em Burger

feedem burger

Feed’em BurgerSon zamanlarda yeniden fenomenleşen bu oyun ve birçok oyunda olduğu gibi retro grafiklere sahip
 Feed’em Burger’de, amaç hamburger hazırlamak bu hamburgeri istenilen vakitte ve istenilen kıvamda hazırlamanız gerekmekte. Size belirtilen malzeme listesi, ekranın sol tarafında belirmekte sıraya göre hamburgerinizin peynirini, ekmeğini, etini ve yeşilliğini ekliyorsunuz. Sırasını hatalı yaptığınızda oyun bitmeği yani skorunuz bir anda sıfırlanmadığı için Feed’em Burger, kendi türündeki diğer oyunlarda olduğu gibi sizi sinir krizine sokmuyor.

3 – I Hate fish

I Hate Fish

I Hate Fish

Fingersoft isimli firmanın satışa sunduğu bu oyun, su altında geçen bir platform oyunu. Balıklara nefret duyan kahramanımız, suyun altında altın toplayarak belirli bir süre içerisinde karşısına çıkan balıkları öldürüyor ve bitiş noktasına ulaşmayı başarıyor. Oksijen seviyesini iyi ayarlamanız, belirli aralıklarla suyun üstüne çıkıp hava almanız gerekli. Canınızın azalmaması için balıklara, mayınlara ve duvarlara çarpmamanız lazım. Oyunda akıntının olduğu yerlerden giderseniz daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Daha az sürede oyunu bitirmek için yapmanız gereken şeylerden bir diğeri de boost özelliğini kullanmak. Ancak bu özellikte size hata yaptırmaya zorluyor. Topladığınız altınlar ile silah alabilir, kahramanımızın su altında daha iyi bir şekilde hareket etmesini sağlayabilir ve canını yükseltebilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons