5. Nesil iPad'e Ait Fotoğraflar Ortaya Çıktı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

5. Nesil iPad’e Ait Fotoğraflar Ortaya Çıktı

Can Devecioğlu
tarafından 9 Eylül 2013 Pazartesi
Sıradaki Apple tableti olan iPad 5'e ilişkin en detaylı fotoğraflar ortaya çıktı. iOS 7 yüklü olan 5. nesil iPad'in fiziksel yapısı oldukça şık.
 

Apple’ın akıllı telefonlar bir yana tablet bilgisayar tarafında da hayli meraklı bir kitlesi var. İlk olarak aylar önce daha köşeli bir yapıya sahip olacağı söylenen yeni iPad’e ilişkin en detaylı fotoğraflar ortaya çıktı. Tamamen kullanıma hazır şekilde görünen ve iOS 7 işletim sistemi yüklü beşinci nesil iPad’in fotoğrafına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz.

Sonny Dickson tarafından stüdyo ortamında çekilen fotoğraflardan bazılarını biz de sizler için paylaştık. Önceki iPad modeline göre oval hatların biraz daha törpülendiğini söylemek mümkün. Daha köşeli bir yapıya sahip olan yeni iPad’in bu şekilde iPhone 5’in büyük modelini daha fazla andırdığını söylemek gerek. Ayrıca iPad mini modelinde olduğu gibi ekran kenarlık mesafesinin azaldığını söylemek gerek. Fotoğraftan açıkça görünebilen bu detay sayesinde iPad’in çok daha rahat bir şekilde tutulabileceğini söylemeliyiz.

besinci-nesil-ipad-arka

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons