Android Wear iOS için Hacklendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Android Wear iOS için Hacklendi

Arman Emyan
tarafından 23 Şubat 2015 Pazartesi
Mohammad Abu-Garbeyyeh adlı geliştirici, iOS'e uyumlu şekilde olmayan ve yalnızca Android cihazlar ile çalışan Android Wear'ı iOS'a uyumlu hale soktu.
 

Geçtiğimiz yıl karşımıza çıkan ve giyilebilir cihazlara özel üretilen Android Wear, akıllı saatler için en üst düzey performans sunabilen platformlardan biri halinde. Ancak bu platformdan yararlanabilmek için cihazınızın Android olması şartı bulunuyor.

Hal böyle olunca iOS, Windows Phone ve diğer platform kullanıcıları Android Wear’in imkanlarından yararlanamıyorlar. Mohammad Abu-Garbeyyeh adlı Filistin’li geliştirici Moto 360’ın kullandığı Android Wear işletim sisteminin üzerinde oynama yaparak, iOS cihazlara gelen bildirimlerin Moto 360’a gelmesini sağlamış.

iPhone cihazlara gönderilen bir bildirim mesajını Moto 360’da görüntülemeyi başaran Garbeyyeh, iOS cihazlara jailbreak işleminin ya da saate root atılmasının gerekli olmadığını, Apple Notification Center Service API’ı ile bu işlemi yapabildiğini söylüyor.

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons