Apple Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu

Can Devecioğlu
tarafından 3 Eylül 2013 Salı
Meraklı bekleyiş sona erdi. Apple, iPhone 5C ve iOS 7'nin resmen tanıtılacağı etkinliğin tarihini açıkladı. 10 Eylül'de Apple tüm dünyanın karşısına çıkacak.
 

iPhone 5C dedikodularının kesinleşmesiyle birlikte merakla beklenen Apple etkinliği sonunda açıklandı. Doğrudan Apple tarafından açıklanan etkinlik tarihi 10 Eylül Salı olarak belirlendi. Her zamanki gibi San Francisco Cupertino’da yapılacak olan etkinlikte Apple’ın yeni ürünleri boy gösterecek.

Geçtiğimiz yıl 12 Eylül’de yapılan etkinlik bu yıl 2 gün daha erken düzenleniyor. Analistler tarafından önceden iddia edilen 10 Eylül tarihi de bu sayede doğrulanmış oldu. İlk iPhone’un tanıtıldığı etkinlikten beri en çok merakla beklenen 2013 etkinliğinde Apple yine önemli değişiklerin eşiğinde.

iOS 7 mobil işletim sistemi zaten birçok kullanıcı için kapsamlı bir yenilik olarak yeterli düzeydeyken, yeni nesik iPod modelleri ve tabii ki iPhone 5C, bu yıla damgasını vuracak ürün gibi görünüyor. Yıllardır devam eden uygun fiyatlı iPhone modeli, plastik kasalı ucuz iPhone söylentileri 10 Eylül tarihinde artık gerçeğe dönüşecek. Pembe, mavi, sarı, beyaz ve yeşil renklere sahip yeni iPhone serisi iPhone 5C, etkinliğin yıldızı olacak.

Bir diğer gelişmenin ise iPhone 5S olacağı öne sürülüyor. Mevcut iPhone modelinin iyileştirilmiş hali olarak düşünebileceğimiz iPhone 5S’in kamera ve işlemcisinin değişeceği kesin gibi.

Yeni nesil iPod’lara ilişkin olarak ise bu yıl pek fazla sızıntı olmadı. Bu sebeple iPod’lara ilişkin herhangi bir tahmin yok. Ancak ufak bir ihtimalle retina ekranlı iPad mini modeline ilişkin umutlar sürüyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons