Apple İOS 10 Nedir? Özellikleri Nelerdir? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple İOS 10 Nedir Özellikleri Nelerdir

tarafından 1 Eylül 2016 Perşembe

 

Apple İOS 10 Nedir Özellikleri Nelerdir

 

apple-ios10-ozellikleri

Türkiye’ye 13 Eylül akşamı gelen Apple’ın yeni güncellemesi İOS 10 hakkında detaylı bilgiler. Yeni İOS güncellemesi indirilmeye başlandı ancak henüz yeni olduğundan birtakım sıkıntılar yaşanıyor. Apple’ın en büyük sürümü İOS 10 ile sevdiğiniz özellikler daha iyi. Mesajlarda kendinizi daha özgür ifade edebiliyorsunuz. Harita geliştirilmiş ve görselleri ile yolcuların işini kolaylaştırıyor. Fotoğraflarda daha fazla yenilikle eğlencenize bakın. Daha fazla uygulama da bu sürümde mevcut. Kendi el yazınızla mesaj yazabiliyorsunuz. Bunu animasyona da çevirebiliyorsunuz. Mesaj balonlarının görünümünü değiştirebiliyorsunuz. Vurgulu, yüksek sesli, fısıltılı sesli mesajlar İOS 10’da çok kolay. Mesajlaşmada tüm ekranda görünen animasyonlar birbirinden renkli. Mesajlarda fotoğrafı gizli mürekkep özelliğiyle saklayıp birden açabiliyor ve sürpriz yapabiliyorsunuz.

Tapback simgeleri ile düşüncelerinizi hızlı bir şekilde tek tıkla gönderin. Video, fotoğraf ve mesajların üzerine parmak izinizle kendi çizimlerinizi oluşturabilirsiniz. Kişisel dokunuş özelliği çok eğlenceli. Ruh halinizi anlatan binlerce çıkartma da yeni sürüme eklenmiş. Kelimeleri emoji’lere dönüştürme özelliği birçok kişinin istediği türden. Akıllı şehir rehberi ile yolda kalmayacak, yolunuzu kaybetmeyeceksiniz. Gideceğiniz yere en hızlı pratik kestirme yollar burada. İMessage özelliğini de unutmayalım. Yeni düzenlemesiyle müzik menüsü harika. Akıllı ev uygulaması ile dışarıdayken evinizi yönetebileceksiniz. Yetenekli bildirimler, fotoğraf kategorilendirme, güvende bilgiler, hava durumu ve kullanıcılar için bir sürü yeni özellik İOS 10 güncellemesinde.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons