Apple Ipad Modelleri Ve Özellikleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Ipad Modelleri Ve Özellikleri

tarafından 13 Ağustos 2016 Cumartesi

 

Apple Ipad

Apple birçok teknolojik ürünüyle kullanıcılarına farklı amaçlar ve deneyimler için hizmetler sunmaktadır. IPad’de oynayamayabilirsiniz, yada bilgisayarda çalıştırdığınız bir program IPad Air, IPad’ler normal bilgisayarlar gibi değil demiştik. Yine de telefona benzer özellikleriyle dikkat çeken IPad’inize ihtiyacınız olan uygulamaları indirebilme özelliği de sunulmaktadır.

IPad’den bu yana ekran boyutu hep aynı kalmış ve değişikliğe uğramamıştır. 7.9 inç ekrana sahip olan IPad kullanıcılarına yeterli bir ekran boyutu sunmaktadır. Daha sonra ekran boyutları son çıkan modellerle birlikte daha da çeşitlenmiş 10.9 inç ekranlı IPad’ler de piyasaya sunuşmuş ve modeller çeşitlenmiştir.

IPad özellikle sürekli seyahat ediyorsanız ve yanınızda bilgisayar taşımak istemiyorsanız tam size göre bir üründür. Bilgisayarda yaptığınız hemen hemen tüm işlemleri IPad günümüzde, IPad Pro, IPad Air ve IPad Mini serileriyle karşımıza çıkıyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons