Apple İphone Geçmişi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple İphone Geçmişi

tarafından 1 Eylül 2016 Perşembe

 

Apple İphone Geçmişi

 

apple-iphone-gecmisi

IPhone 5-6 yıllık akıllı telefon geçmişine sahip Apple, her zaman piyasayı salladı. Her sürümüyle daha da mükemmele yaklaştı, üstüne koydu ve yine koydu. Hiçbir zaman kalitesinden ve gücünden ödün vermedi. Elinde tuttuğu akıllı telefon piyasasına yön veren Apple, amiral telefonu IPhone serisinin 6. Modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Aslında 6. Model sayılmaz, çünkü her modelden sonra S ve C olmak üzere 2 model daha sunuldu. Iphone 5’in piyasaya çıkmasının üzerinden 1.5 yıl geçti, bakalım bu 1.5 yılda firma telefona neler katabilmiş? Aslında yeni çıkacak telefon hakkında pek fazla donanımsal bilgi yok. Elde olan sadece birkaç sızmış görüntü.

Bu yüzden daha çok tasarımsal olarak değerlendirebileceğiz yeni telefonu. Tasarımsal olarak yenilenmeye gitmiş görünmekte Apple. Eski telefonlarında bulunan belirli bir kalınlık bu modelde gözükmemekte. Resimden görülebileceği gibi 4.7 inçlik bir telefon tasarlamış Apple. Bu boyut aşırı büyük ekran çılgınlığı olmayanlar için gayet yeterli görünüyor. Diğer telefonlarıyla kıyaslandığında biraz daha büyümüş ekran. Ayrıca telefonda öncekilerle kıyaslandığında daha farklı bir kamera sistemi kullanılacağı bilgisi dolaşmakta. Bu sistemin ismi ise CBS. Şu anlık görebileceğimiz ve söyleyebileceklerimiz bu kadar. Daha fazla ve doğru bilgi için ya Apple’in açıklamasını ya da telefonun satışa çıkmasını beklemek gerek. Bu iki seçenek için de tam bir tarih yok ama yaklaştığını hissedebiliyoruz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons