Apple İwatch | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple İwatch

tarafından 9 Haziran 2016 Perşembe

 

Apple iWatch

Piyasaya sunarak saat kavramına artık daha farklı bir bakış açısı getirmiş durumda. Akıllı saatlerin de artık piyasaya sürülmesiyle insanların ihtiyaçları doğrultusunda bu saatlere yönelmesi kaçınılmaz bir gerçektir. iWatch da Apple tarafından piyasaya sürülen ve oldukça ilgi görecek bir akıllı saattir.

Tabii eğer bir hali hazırda iPhone sahibi iseniz iWatch almanız sizin açınızdan çok çok iyi olacaktır. Zira diğer Apple cihazlarla da uyumlu çalışan iWatch günlük hayatınızı kolaylaştıracak birçok özellik barındırmaktadır. iPhone sahibi olmasanız da eğer akıllı saat almak istiyorsanız mutlaka iWatch’u incelemeli ve daha sonra karar vermelisiniz.

Apple akıllı saat ürünü iWatch’u ilk olarak 2014 yılının Eylül ayında tanıtmıştı. İlk çıktığı zamanda özellikleriyle ve fiyatıyla oldukça dikkat çeken iWatch özellikleiPhone ile kullanıldığında birçok kolaylık sağlıyor.

Telefonunuzdaki uyarıları ve uygulamaların özelliklerini saatinize taşıyaniWatch elinize telefonunuzu almadan bile birçok işlemi halletmenize olanak sağlıyor. Bu yüzden iWatch, iPhone kullanıcıları tarafından oldukça kullanışlı ve kusursuz bir saat olarak ön plana çıkıyor.

iWatch akıllı saatler içinde en ön plana çıkan cihazlardan biri konumundadır. Birçok farklı renk seçeneği ile sunulan iWatch özellikleriyle de çok kullanışlıdır.

Gelelim iWatch ile yapabilecekleriniz işlemlere. iWatch iPhone ile yapılabilen birçok işlemi size sunuyor. Akıllı saatinizden e-postalarınızı okuyabilir, Siri ile konuşabilir ve arama yapıp gelen aramaları da rahat bir şekilde cevaplandırabilirsiniz. Ekran boyutu da yeterli olan iWatch iki ekran boyutu ile geliyor. Bu ekran boyutları 42 mm ve 38 mm’lik ekranlardan oluşuyor. Özellikle 42 mm’lik ekrana sahip iWatch modeli daha uzun kullanım imkanı sunuyor ve pil ömrü diğer modele göre çok daha iyi.

Dokunmatik ekrana sahip iWatch için geliştirilen, akıllı saatinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz birçok uygulama da mevcut. Ancak iPhone’da yapabildiğiniz her şeyi ne yazık ki iWatch’da yapamıyorsunuz. Örneğin; iWatch’da çağrı yapabilseniz de rehberinizde kişi oluşturamıyorsunuz. Cihaz ne yazık ki GPS özelliğine de sahip değil. Bu yüzden ancak iPhone ile birlikte kullanıldığında cihazdan en iyi verimi sağlayabilirsiniz.

iWatch’un en önemli dezavantajı ise fiyatının çok yüksek olması. Gerçekten çok iyi ve kullanışlı özelliklere sahip olan bir akıllı saat ancak fiyatı gerçekten çok pahalı. iWatch’ın 3 farklı modeli bulunuyor. Bunlar; Watch, Watch Sport veWatch Edition modelleridir. Watch Sport modelleri 1200-1400 Lira arasında bir fiyata sahip. Watch modeline ise 2000-2200 Lira arasında sahip olmanız mümkün. En pahalı modeli ise Watch Edition 34.000 ile 40.000 Lira arasında bir fiyata sahip. Fiyat açısından gerçekten çok pahalı olan Apple iWatch akıllı saatler yine de iPhone ile birlikte kullanıldığında birbirini tamamlayan iki cihaz haline geliyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons