Apple, iWatch Akıllı Saati İçin Önemli Bir İsmi İşe Aldı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple, iWatch Akıllı Saati İçin Önemli Bir İsmi İşe Aldı

Can Devecioğlu
tarafından 30 Eylül 2013 Pazartesi
Apple, giyilebilir teknolojik cihazlar üzerine çalışmalarıyla tanınan ünlü bir Nike çalışanını transfer etti. Gelişmeler iWatch'un habericis.
 

Akıllı saatlerin sıkça gündeme geldiği şu günlerde Apple, önemli bir ismi şirketine transfer etti. 2011 yılından beri Nike’da çalışan Ben Shaffer artık Apple’ın çalışanlarından bir tanesi oldu. Nike’da çalışırken akıllı cihazlar ile uyum içerisinde çalışan koşu takip ayakkabısını tasarlayan Ben Shaffer, Nike için önemli isimlerden bir tanesiyli.

iPhone 5S modelinde kullanılan M7 çipiyle birlikte akıllı saat ve diğer giyilebilir teknolojik aletler üzerine yoğunlaştığı bilinen Apple’ın bu hamlesi iWatch isimli akıllı saatin önemli bir habercisi diyebiliriz. Apple tarafından bu çalışmalara yönelik resmi bir açıklama henüz yapılmış değil ancak şirketin bu tarz hamleleri giyilebilir teknolojilerin önümüzdeki dönemlerde ne kadar popüler olacağına ilişkin ipuçları veriyor.

Şirketin yeni ürünlerinin gidişatına bakarsak iWatch’un uzun bir süre daha sır kalacağını söylemek mümkün. Hatta bir sonraki nesil iPhone’un çıkış tarihine kadar sarkabilir. Diğer yandan Android cephesinde ise Samsung, Galaxy Gear isimli akıllı saatinin satışına ve reklam kampanyalarına devam ediyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons