Apple Kılıf Sızıntılarına Karşı Tedbir Alıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Kılıf Sızıntılarına Karşı Tedbir Alıyor

Ufuk Atılgan
tarafından 12 Şubat 2015 Perşembe
Son günlerde yeni cihazlar piyasaya çıkmadan kılıflarının yayınlanması ile ürünler hakkında bilgi edilmesinin önüne geçmek adına Apple yeni bir hamle yapmaya hazırlanıyor.
 

Geçtiğimiz günlerde birçok modele ait kılıfın ortaya çıkması ile cihazların boyutları ve tasarımları hakkında bilgi sahibi olmuştuk. Apple’da bu durumun farkında olarak yeni bir hamle yapmaya hazırlanıyor.

Yayınlanan haberlere göre, Apple kılıf üreticileri ile sıkı bir anlaşma yapıyor. Kılıf üreticileri tasarımlarını yaparken artık Apple yetkililerinden gelen bilgileri değerlendirme altına alacaklar. Bunun haricinde sızıntıya yol açacak verileri Apple dışına taşımak cezaya yol açabilecek.

Apple kılıfı üreticilerine iOS ürünleri piyasaya sunulmadan önce tasarım açısından fikir vermesi için birtakım bilgiler önceden iletiliyordu. Fakat bu bilgilerin lansman gününe kadar gizli tutulmaması ve sızdırılması gibi durumlar yaşandığı için Apple artık bu gidişata dur demeye hazırlanıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons