Apple, MacBook Air'ı Yenileyebilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple, MacBook Air’ı Yenileyebilir

Arman Emyan
tarafından 10 Şubat 2015 Salı
Apple'ın önümüzdeki ay dizüstü bilgisayarı MacBook Air'ı yenileyeceği açıklandı. MacBook Air üzerinde yapılacak değişiklikler haberimizde yer alıyor.
 

Apple geçtiğimiz yıl MacBook Air’ı Haswell mimarisi ile dördüncü nesil Intel işlemciler eşliğinde güncellemişti. İşlemci yanında pil performansını da arttıran Apple, 11 inç’lik modellerinin pil ömrünü 9 saate, 13 inç’lik modellerini ise 12 saate kadar yükseltmeyi başarmıştı.

286 gündür donanımsal anlamda yenilenmeyen MacBook Air konu ile ilgili bilgiler bugün Çek kaynaklı Apple haber sitesinden geldi.

Yayınlanan habere göre, Apple bu ay MacBook Air’ı donanımsal olarak yenileyerek performansını arttıracak. Önceki güncellemeye göre daha ufak çaplı bir güncelleme olacağı söylenirken, RAM, depolama alanı ve işlemcilerin bu değişikliklerden etkileneceği gözüküyor.

Retina ekran söz konusu olduğu zaman pil performansının düşmesi söz konusu olduğu için Retina ekranlı MacBook Air’lar için biraz daha beklemeniz gerekebilir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons