Apple Müzik Uygulaması Artık Türkiyede | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Müzik Uygulaması Artık Türkiyede

tarafından 13 Haziran 2016 Pazartesi

 

Apple Müzik Artık Türkiye de

Apple tarafından Haziran 2015’te hizmete sunulan çevrimiçi müzik hizmeti Apple Music, kullanıcılara iOS 8.4 güncellemesi ile sunulmuştu. Ülkemizden bu güncellemeyi yükleyen Apple kullanıcıları ise, kötü bir sürprizle karşılaşmış ve Apple Music hizmetini kullanamamıştı.

Türkiye’de Kullanıma Başlandı!

Apple firması tarafından yapılan ilk açıklamada, sanatçıların telif hakkı konusunun uzadığı için Türkiye’de Apple Music hizmetinin verilemediği belirtilmişti. Uzun bir aranın ardından bekleyiş sona erdi ve Apple’ın geniş arşivli çevrimiçi müzik hizmeti Apple Music, ülkemizde kullanılmaya başlandı.

Apple Music bünyesinde iTunes Store’de yer alan neredeyse tüm müzikler hizmete sunulmuş durumda. Tabi ki diğer çevrimiçi müzik hizmetleri gibi Apple Music’ten faydalanmak için de belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

3 Ay Ücretsiz!

Apple firması, kullanıcılarına büyük bir incelik yaparak Apple Music’i 3 ay boyunca ücretsiz kullanma imkanı sunulacağını açıkladı. Böylece bu önemli hizmeti 3 ay boyunca ücretsiz deneme imkanınız bulunuyor.

Apple Music hizmetinden memnun kalan ve ücretsiz denemeden sonra üyeliğine devam etmek isteyen kullanıcılar ise, 9.99 TL aylık ödeme karşılığında bu hizmetten faydalanmaya devam edebilecek. Apple tarafından sunulan hizmetlerin fiyatları göz önüne alındığında bu fiyat uygun görünüyor.

Apple Music ücretsiz deneme sürümünü başlatabilmek için, Apple ID’nizde kredi kartı bilgilerinizin kayıtlı olması gerekiyor. Yani, kredi kartı bilgilerin hesabına eklemeyen kullanıcılar bu hizmetten ücretsiz faydalanamıyor. Deneme sürümü bitiminde Apple Music üyeliğinize devam etmeyebilir ya da üyeliğinizi uzatabilirsiniz.

Apple Music uygulamasını kullanmak için cihazınızdan Müzik uygulamasına girmeniz ve ücretsiz üyeliğinizi başlatmanız yeterli olacaktır.

Apple tarafından bir hamle de Android kullanıcıları için geldi. Apple Music uygulamasını Android işletim sistemi kullanan kullanıcılar da cihazlarına indirerek Apple ID bilgileriyle kullanabilirler. Böylece bu geniş müzik arşivinden dileyen herkes faydalanabilecek.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons