Apple Pay JetBlue Havayollları İle Anlaştı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Pay JetBlue Havayollları İle Anlaştı

Mutlu Şen
tarafından 10 Şubat 2015 Salı
Teknoloji devi Apple'ın ödeme sistemi olan Apple Pay, JetBlue hava yolu şirketiyle anlaştı. Detaylar haberimizin devamında.
 

Yenilikçi Firma Apple yeni çıkarmış olduğu Apple Pay ödeme sistemini ilk defa JetBlue isimli bir havayolu firması ile imzaladı. USA Today’in haberine göre Apple Pay ile defa bir havayolu şirketi olan JetBlue tarafından kullanıma sunulacak.iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için geçerli olan bu sistem ile Kredi Kartınız olmadan da biletinizi alabiliyorsunuz.Şuanlık sadece New York, San Francisco ve Los Angeles’ta kullanıma sunulacak.Mart ve Haziran ayı arasında JetBlue’nin tüm uçuş biletlerini desteklemek için planlar başlatılıyor.

Apple Pay’ın yolcular için hızlı bir ödeme sistemi olacağından hiç şüphe yok.Apple Pay kesinlikle JetBlue firması ile sınırlı kalmayacaktır,eminim ileri ki günler de de bazı havayolları ile de anlaşmalar imzalayacaklarını düşünüyorum.Ayrıca JetBlue’nin mobil uygulaması da Apple Pay için destek verecek.Rachel McCarthy’in de söylediğine göre JetBlue’nin yakında Google Wallet gibi diğer temassız ödeme sistemleriyle de desteklenecekmiş.Apple Play şuanda 750 banka haricinde MasterCard , Visa ve American Express tarafından da desteklenmektedir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons