Apple, Spotify'a Rakip Olmaya Hazırlanıyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple, Spotify’a Rakip Olmaya Hazırlanıyor

Ufuk Atılgan
tarafından 27 Mart 2015 Cuma
Apple'ın çevrimiçi müzik dinleme hizmeti sunan Spotify'a rakip olmak için Beats ile ortaklık imzalaşması yaptığı söyleniyor. Söylentilere göre Apple, Beats Music ile birlikte Spotify'ın tahtını sarsabilir.
 

Apple’ın Beats Electronics’i satın aldıktan sonra ünlü firmanın hizmetleri ile birlikte neler yapacağı bekleniyordu. 3 milyar dolara satın aldıkları firma ile birlikte Apple’ın müzik donanımları ve hizmetlerine ağırlık vermesi bekleniyordu.

Fakat satın alma haberlerinin üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen Apple hala bu konuda herhangi bir çalışma yapmamıştı.

New York Times’da yayınlanan haber ise sessizliğin bozulmasına sebep oldu. Apple ile Beats büyük bir çalışma yapmaya hazırlanıyor. Çevrimiçi müzik hizmeti veren Beats Music uygulaması üzerinde geliştirme çalışmalarına başlayan ikili Spotify platformuna rakip olmak istediklerini söylüyor.

iOS 8.4 ile karşımıza çıkacak olan bu yeni platform, müzik severlerin bu uygulamayı yoğun olarak kullanmasına yol açabilir.

Spotify gibi başarılı bir platformun ise bu konuda ne gibi adımlar izleyeceği şimdilik merak konusu.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons