Apple Uzun Ömürlü Pil Üretmek İstiyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Uzun Ömürlü Pil Üretmek İstiyor

Ufuk Atılgan
tarafından 5 Nisan 2015 Pazar
Akıllı telefonların en büyük sorunları arasında yer alan pil ömrüne Apple çözüm bulmak istiyor.
 

Akıllı telefonlara ödenen yüksek meblağlar ve sundukları imkanlar ile doğru orantılı olmayan pil ömürleri firmaları bu konuda çözüm üretmeye sürüklüyor. Samsung Galaxy S6 modeli ile birlikte 10 dakikalık şarj süresine 4 saatlik kullanım getirilmesi bu yenilikler arasında gösteriliyor.

Apple firması da yeni nesil iPhone cihazlarında pil ömrünü uzatmaya yönelik adımlar atmak için çalışıyor. AppleInsider tarafından yayınlanan “iOS Güç Analiz Yöneticisi” iş ilanlarının çoğalması bu iddiaları doğruluyor.

Apple’ın yoğun bir şekilde güç tüketimini geliştirecek personel arayışı içine girmesi yeni çalışmalar üzerinde yoğunlaştıklarını gösteriyor.

Akıllı telefona ödenen büyük paraların karşılığını alabilmek isteyen kullanıcıları yakın bir zaman içerisinde Apple’ın kurtarması bekleniyor. Apple, bu adımı atmazsa kullanıcılar Samsung’un daha uzun pil ömrüne sahip olan Galaxy S6 cihazını tercih edebilirler.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons