Apple Watch Akıllı Saat Ürün Karşılaştırmaları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Watch Akıllı Saat Ürün Karşılaştırmaları

tarafından 1 Eylül 2016 Perşembe

 

Apple Watch Akıllı Saat Ürün Karşılaştırmaları

 

apple-watch-akilli-saat-urun-karsilastirma

42 MM Paslanmaz Çelik Kasa Baklalı Model Çelik ve uzay siyahı renk Safir kristal Force Touch özellikli Retina ekran Digital Crown Ortam ışığı sensörü Jiroskop, kalp atışı sensörü ve ivmeölçer Wi-Fi Bluetooth Hoparlör ve mikrofon Su geçirmez 18 saat pil ömrü. 38 MM MJ2X2TU/A Alüminyum Kasa Siyah spor kordon, uzay grisi renk Ion-X Cam kamera Force Touch özellikli Retina ekran Kompozit arka yüz Digital Crown 18 saat pil ömrü Nabız ölçer Wlan, Wi-Fi, Bluetooth İvmeölçer ve Jiroskop Ortam ışığı sensörü Hoparlör ve mikrofon Suya dayanıklı.

42 MM MJ3Y2TU/A Paslanmaz Çelik Kasa ve Milano Loop Ayarlanabilir kayış ölçüsü WatchOS Gümüş, gri, altın ve pembe altın renk alüminyum kasa Ion-X Cam Force Touch özellikli Retina ekran Çelik spor kordon Jiroskop, kalp atışı sensörü ve ivmeölçer Digital Crown Wi-Fi ve Bluetooth Hoparlör ve mikrofon Ortam ışığı sensörü Suya dayanıklı 18 saate kadar pil ömrü. 38 MM Paslanmaz Çelik Kasa Modern Tokalı Kahverengi Kayış Ekran boyutu 38 mm Bluetooth Dokunmatik ekran Adım sayacı. 42 MM Paslanmaz Çelik Kasa Naylon Örme İnci Grisi Kordon 4 renkte anodize alüminyum kasa Ion-X Cam kamera Force touch retina ekran 18 saate kadar pil ömrü Bluetooth 4.0 Suya dayanıklı Ortam ışığı sensörü Digital Crown Hoparlör ve mikrofon.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons