Apple Watch Edition Alanlar Avantajlı Olacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Apple Watch Edition Alanlar Avantajlı Olacak

Ufuk Atılgan
tarafından 31 Mart 2015 Salı
Apple'ın akıllı saati Apple Watch'ın üst sınıfa hitap eden lüks versiyonu Apple Watch Edition alacak olanlar ön sıralara geçebilecekler ve daha farklı avantajlara sahip olacaklar.
 

Apple’ın büyük ses getiren akıllı saati Apple Watch için geri sayım sürüyor. Apple bu ürünü ile birlikte giyilebilir teknoloji pazarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. 12 bin dolarlık Apple Watch versiyonunu alanlar özel bir hizmet programından yararlanabilecekler.

9to5mac sitesinin haberine göre, Apple Watch Edition sürümünü alacak olan müşteriler Apple Store’da sıra beklemeyecekler. Binlerce kişinin önüne geçerek mağaza önünde sıra beklemeden Apple Watch sahibi olabilecek kişilere sunulan avantaj bununla da sınırlı değil.

Normal ürünü satın alan müşterilerin aksine 15 dakika boyunca standart bir bölümde ayrılan masada beklemek yerine Apple Watch Edition müşterileri kendilerine özel bir bölümde 1 saat geçirebilecekler.

12 bin dolar gibi yüksek bir meblağ karşılığında sadece mağazada bekleyen yüzlerce kişinin önüne geçebilme ve özel bir masa denilerek neyin kastedildiği bilinmeyen bir masada 1 saat geçirmeniz gibi avantajlardan yararlanmak isteyenlerin henüz kimler olacağı belli değil. Fakat kesin olan 12 bin dolar gibi bir rakam ile kendinize özel akıllı saatinizi üretebileceğiniz durumu.

Apple’ın yüksek fiyatlı olduğu için eleştiri toplayan cihazını daha da yüksek fiyatlara satışa sunması ve “özel hizmet” adı altında sadece sırada beklememek gibi bir hizmet veriyor olması izlediği satış stratejisinin biraz başarısız olduğunu gösteriyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons